Chci pojistit koloběžku

Jízda na elektrokoloběžce vás může vyjít dráž, než si vůbec dokážete představit. Proč? Protože na rozdíl od aut nebo motorek zatím není povinné mít na elektrickou koloběžku povinné ručení. To se ale velmi brzo změní. Tato legislativa už vlastně měla platit od 23. 12. 2023, ale protože nestihla projít celým legislativním procesem, pravděpodobně se jí dočkáme začátkem března 2024.

Pokud byste tedy způsobili škodu na majetku nebo nedej bože na zdraví, museli byste všechno řešit z vlastní kapsy. Jde to ale udělat i jinak! Sjednáním povinného ručení už teď!

Pojišťovny jsou na nový zákon už velmi dobře připraveny. Některé z nich se dokonce podílely na jeho vzniku, takže mají informace z první ruky. Sjednat si povinné ručení můžete už teď. Stačí jen vyplnit krátký dotazník a bude vše vyřešeno.

Vzhledem k tomu, že to je pouze předběžná forma povinného ručení, bude na zelené kartě, kterou obdržíte, napsáno moped. Pojištění ale bude bez obav hradit jakoukoliv škodu, kterou způsobíte.

Ale co když budu mít nějakou škodu na své koloběžce?

I na takové případy myslíme. Pojišťovny bohužel zatím v tomto případě neumožňují sjednání havarijního pojištění, nicméně v tomto případě by vám mělo vystačit běžné pojištění odpovědnosti. Chcete ho sjednat? Ozvěte se našemu marketingovému oddělení a dozvíte se vše, co je potřeba. Stačí napsat e-mail na adresu j.spacek@grouppz.cz.

povinne-ruceni-1-kc

Ke koloběžce Teverun povinné ručení na rok za 1 Kč

Kupte si koloběžku Teverun do konce ledna a dostanete od nás na rok povinné ručení za 1 Kč. Stačí si to zvolit při nákupu koloběžky v e-shopu. Po ukončení objednávky vám zašleme odkaz na formulář k povinnému ručení. Ten stačí vyplnit a my za vás všechno vybavíme. Do e-mailu pak dostanete informace o dalších platbách a samozřejmě také zelenou kartu. Tu bude potřeba mít vždy při sobě, když se vydáte na cestu koloběžkou.