Nekompromisní offroad elektrokoloběžka pro každý terén
Teverun Blade GT+ II je univerzální elektrokoloběžka, která je navržena pro nejrůznější využití – od rozbitých městských ulic přes lehký offroad až po kempování v přírodě. S hmotností 44 kg to rozhodně není žádná lehká hračka na poponášení do schodů, ale robustní stroj, který něco vydrží. Pohání ji dva motory o výkonu 2x 1600 W, které tě bez problému vystřelí na maximální rychlost až 80 km/h. Od výroby je ale omezena na 25 km/h. Pokud hledáš opravdu rychlou elektrokoloběžku pro dospělé, která bez zadýchání zvládne prudké kopce i agresivnější jízdu po okreskách, jsi tu správně.
Brutální dojezd a chytrá správa energie
Uvnitř decku se skrývá 60V baterie s kapacitou 31,5 Ah (1890 Wh), osazená kvalitními články typu 21700 od DMEGC. Papírově je to elektrokoloběžka s dlouhým dojezdem, která slibuje až 100 km na jedno nabití. Buďme ale upřímní – pokud budeš neustále využívat oba motory na plný plyn a drtit ji v terénu, reálný dojezd bude úměrně klesat. O to, aby byla baterie v bezpečí a měla co nejdelší životnost, se stará pokročilý Smart BMS (Battery Management System).
Špičkový podvozek a jistota v řízení
Takový výkon musíš mít neustále pod kontrolou. Proto je tato terénní elektrokoloběžka vybavena plně nastavitelnými tlumiči KKE, které si naladíš přesně podle své váhy (maximální nosnost je 120 kg) a povrchu, po kterém zrovna jedeš. Naprosto zásadním prvkem výbavy je z výroby montovaný tlumič řízení, který efektivně eliminuje nebezpečné kmitání řídítek (tzv. wobbling) ve vysokých rychlostech. Kontakt s podkladem zajišťují masivní 11″ bezdušové pneumatiky – elektrokoloběžka s velkými koly zkrátka lépe „žehlí díry“ a díky gelové vrstvě uvnitř pneumatiky se minimalizuje riziko proražení (defektu). Rychlé a bezpečné zastavení mají na starosti spolehlivé hydraulické kotoučové brzdy.
Zabezpečení a moderní technologie
I když jde o silný stroj, Teverun Blade GT+ II nezaostává ani v chytrých technologiích. Veškeré podstatné jízdní údaje uvidíš jasně a zřetelně na vestavěném LCD displeji. Samotná e-koloběžka se odemyká pomocí NFC čipu nebo dálkového ovladače, takže bez něj s ní nikdo neodjede. Součástí výbavy je i propojení s chytrým telefonem přes aplikaci, ve které si můžeš detailně přizpůsobit jízdní parametry a sledovat přesný stav baterie.
Hlavní přednosti Teverun Blade GT+ II
- Dva motory s výkonem 2x 1600 W
- Maximální rychlost až 80 km/h
- 60V 31,5Ah baterie (články 21700 DMEGC) s pokročilým Smart BMS
- Dojezd až 100 km
- Plně nastavitelné tlumiče KKE a vestavěný tlumič řízení
- 11″ bezdušové pneumatiky
- Hydraulické kotoučové brzdy
- Vestavěný LCD displej, chytrá aplikace a spolehlivé NFC zabezpečení
Parametry
| Určení | Pro kempování, Univerzální, Do terenu |
|---|---|
| Velikost kola | 11" bezdušové s gelovou úpravou (90/65-6,5") |
| Displej | vestavěný LCD |
| Aplikace | Smart App |
| Baterie | 60V 31,5Ah DMEGC |
| Typ nabíječky | 67,2V, 6A (pro 60V systém), LP16 |
| Typ balancéru | Smart BMS |
| Typ článků | 18650 |
| Napětí baterie | 60 V |
| Kapacita baterie | 31,5 Ah |
| Energie v baterii | 1890 Wh |
| Značka baterie | DMEGC |
| Technologie baterie | Li-ion |
| Motor | 2x 1600W |
| Značka motoru | Teverun |
| Max. výkon (v peaku) | 5000 W |
| Maximální rychlost | 80 km/h |
| Maximální dojezd | 100 km |
| Brzdy | Hydraulické kotoučové |
| Tlumiče | Plně nastavitelné hydraulické tlumiče KKE |
| Tlumič řízení | Ano |
| Zabezpečení | NFC + dálkové ovládání |
| Pokročilé funkce | TCS, NFC |
| Hmotnost | 44 kg |
| Nosnost | až 120 kg |
| Rozměry rozložené koloběžky | 1300x1280x650 mm |
| Rozměry složené koloběžky | 1300x480x650 mm |
| Záruka | 2 roky na koloběžku, 2 roky na baterii, půl roku na její kapacitu |
Teverun Blade GT+ II
5000 W
60 V, 31,5 Ah
2x 1600W
2x 1600W
49.990,00 Kč
Teverun Blade GT+ II je elektrokoloběžka s výkonem 2x 1600 W a rychlostí až 80 km/h. Není to žádné ořezávátko na přenášení v jedné ruce (váží 44 kg), ale plnohodnotný stroj s dojezdem až 100 km, navržený pro drsný terén i dlouhé přesuny. Pohodlnou a bezpečnou jízdu zajišťují 11″ bezdušové pneumatiky, plně nastavitelné tlumiče KKE, z výroby montovaný tlumič řízení a přesné hydraulické brzdy.
- Výkon: 2x 1600 W (maximální rychlost až 80 km/h)
- Baterie: 60V 31,5 Ah DMEGC s pokročilým Smart BMS
- Dojezd: až 100 km
- Odpružení: Plně nastavitelné tlumiče KKE + tlumič řízení
- Kola: 11″ bezdušové pneumatiky (s gelovou vrstvou proti defektu)
- Brzdy: Hydraulické kotoučové
- Zabezpečení: NFC čip a vestavěný LCD displej
Dostupnost: Není skladem
Doprava zdarma































Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.