Síla pro dlouhé cesty a prudké kopce
Jsme zvyklí na hodně, ale to, co má Fighter „pod kapotou”, je už výkon 2x 1 600 W (v peaku 5 000 W), který vás vystřelí až na rychlost 85 km/h. Adrenalinová jízda je sice skvělá, ale pamatujte, že pořádný výkon je zde především proto, abyste si poradili s jakýmkoliv terénem a kopcem. Eleven běží na 60V systému s napěchovanou 26Ah baterií, která vám zajistí až 80km dojezd, a to už je na pěkný výlet!

Fighter se popere se vším
Chcete si vyjet třeba kopec s 30° stoupáním? Není problém! Fighter vás vyveze až na vrchol, a to bez poklesu výkonu. Tento kousek je vyroben z kombinace kvalitní slitiny hliníku a oceli. Díky tomu získáte pocit bezpečí a nějaké díry na cestě vás absolutně nerozhází. Váží 35 kg, což zaručuje jistou manipulaci s koloběžkou. Vážíte hrubě přes metrák? To Fighter zvládne levou zadní – uveze až 150 kg. Takže člověk, co váží 50 kg a má naloženo 100 kg, bude v pohodě.
Odzvonilo defektům
Už vás nebaví neustále měnit duše a řešit defekty se servisem? V tom případě vás oslní 11″bezdušové pneumatiky, díky kterým můžete všem defektům už navždy zamávat. Uvnitř těchto pneumatik najdete totiž speciální hmotu, která si poradí se všemi menšími dírkami a to je něco, co vám neskutečně usnadní život. S tímto typem pneumatik budete moct nalítat tisícovky kilometrů bez jediné nutnosti řešit defekt.

Tank s neuvěřitelnou pohodlností
I když tento stroj na první pohled vypadá velmi robustně a masivně, tak vám dopřeje pohodlí se vším všudy. Pružinové tlumiče krásně vykryjí i větší nerovnosti a zajistí vám příjemnou jízdu v jakémkoliv terénu. K prvotřídnímu pohodlí rozhodně přidají plně hydraulické kotoučové brzdy a s těmi vás žádná překážka jen tak nepřekvapí. Hydraulické brzdy jsou něco, co u své koloběžky oceníte v nevyzpytatelných situacích a systém elektrické brzdy ABS se může jedině hodit. Tlumič řízení je také další vychytávkou v základní výbavě, o kterou vás neochudíme. Oceníte ji především při vyšších rychlostech, kdy vám bude krásně držet rate.
O level výše
Fighter Eleven je díky novému vylepšenému 4″ TFT displeji zase o level výše. Displej je umístěn přesně uprostřed řídítek a dopřeje vám opravdu detailní nastavení vaší koloběžky s ještě lepší čitelností. Technologie NFC čipu je nyní zabudovaná do displeje koloběžky, takže po zapnutí stroje budete muset přiložit čip k displeji. Jinak se strojem neodjedete. Pro kompletní zajištění koloběžky si určitě pořiďte kvalitní zámek na koloběžku. Na řídítkách najdete i plyn na ukazovák. Ten můžete dle potřeby vyměnit za plyn na palec. Přiložené fotografie jsou pouze ilustrační.
Parametry
| Určení | Do terenu, Na dlouhé cesty, Nejrychlejší |
|---|---|
| Velikost kola | 90/65-6,5 11" bezdušové pneu |
| Motor | 2x 1600 W |
| Aplikace | Ano |
| Displej | TFT |
| Zabezpečení | NFC |
| Typ balancéru | Smart BMS |
| Energie v baterii | 1560 Wh |
| Typ článků | 18650 |
| Baterie | 60V, 26Ah, DMEGC |
| Brzdy | Hydraulické kotoučové |
| Maximální rychlost | 85 km/h |
| Maximální dojezd | 80 km |
| Nosnost | až 150 kg |
| Hmotnost | 44 kg |
| Tlumiče | Pružinové |
| Tlumič řízení | Ano |
| Záruka | 2 roky na koloběžku, 2 roky na baterii, půl roku na její kapacitu |
| Rozměry rozložené koloběžky | 1350x1280x650 mm |
| Rozměry složené koloběžky | 1350x580x240 mm |
Teverun Fighter Eleven
60 V, 26 Ah
2x 1600 W
60V, 26Ah
2x 1600 W
54.990,00 Kč
Dostupnost: Není skladem
Doprava zdarma

































Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.