Fighter Mini v lepší kondici
Bestseller v silnějším provedení. Velmi oblíbený model Teverun Fighter Mini má svého slabšího a cenově dostupnějšího brášku Teverun Fighter Eco, ale jak už to chodí, u toho výrobce nezůstal. Teverun Fighter Mini Pro oba tyto modely převyšuje. Má totiž 60V systém s baterií LG nebo Samsung (dle dostupnosti na trhu) o kapacitě 25 Ah. V baterii tak budete mít o poznání více energie a můžete se vydat u na delší výlety.
Nic nového pod sluncem
Stejně jako všechny nové modely Teverun Fighter i tenhle stroj dostal do vínku NFC čtečku zabudovanou do vestavěného TFT displeje. Vám se tak otvírá možnost přidat si na řídítka například držák na mobil, abyste se mohli navigovat i na delším výletu. S novou baterií se totiž můžete vydat i na 90 km dlouhou cestu na jedno nabití.
Pohodlí a bezpečí v jednom
O pohodlnou jízdu po kočičích hlavách a dalších běžných nerovnostech se postarají plně nastavitelné hydraulické tlumiče KKE, které vám spolu s 10“ bezdušovými pneumatikami zajistí pohodlí jako v bavlnce. O bezpečnou jízdu se postarají hydraulické kotoučové brzdy Teverun, které vám usnadní jízdu v městském provozu. Brzdy mají také okénko, kterým můžete pozorovat stav minerálního oleje v brzdách.
Jednoduchost jako základ úspěchu
Teverun Fighter Mini Pro je špičková městská koloběžka s velmi jednoduchým a zároveň u bezpečným skládacím mechanismem. Snadné ovládání na ukazovák můžete v případě potřeby i vyměnit za oblíbený plyn na palec. Přední světlo, blinkry a klakson máte hned u palce levé ruky. A kompletní podrobné nastavení od barvy LED až po podrobné nastavení jednotlivých rychlostních stupňů nebo sledování stavu nabití baterie a aktualizace systému najdete v aplikaci.
Hlavní výhody
- 60V systém a baterie s kapacitou 25 Ah
- Vestavěný TFT displej s NFC čtečkou
- Maximální rychlost až 60 km/h
- Hydraulické kotoučové brzdy Teverun
- Propojení s aplikací
Parametry
| Určení | Pro kempování, Univerzální, Do města |
|---|---|
| Velikost kola | 10" bezdušové (10×3.00-6") |
| Displej | Vestavěný TFT |
| Aplikace | Smart App |
| Baterie | 60V 24,5Ah Samsung |
| Typ nabíječky | 58,8V, 6A (pro 52V systém), LP16 |
| Typ balancéru | Smart BMS |
| Typ článků | 21700 |
| Napětí baterie | 60 V |
| Kapacita baterie | 24,5 Ah |
| Energie v baterii | 1470 Wh |
| Značka baterie | Samsung |
| Technologie baterie | Li-ion |
| Motor | 2x 1000W Bosch |
| Značka motoru | BOSCH |
| Max. výkon (v peaku) | 3360 W |
| Maximální rychlost | 65 km/h |
| Maximální dojezd | 90 km |
| Brzdy | Hydraulické kotoučové |
| Tlumiče | Plně nastavitelné hydraulické tlumiče KKE |
| Tlumič řízení | Ne |
| Zabezpečení | NFC |
| Pokročilé funkce | GPS, TCS, NFC |
| Hmotnost | 35 kg |
| Nosnost | až 120 kg |
| Rozměry rozložené koloběžky | 1269x1225x695 mm |
| Rozměry složené koloběžky | 1269x600x695 mm |
| Záruka | 2 roky na koloběžku, 2 roky na baterii, půl roku na její kapacitu |
Teverun Fighter Mini Pro carbon
3360 W | MOTORY BOSCH
60 V, 24,5 Ah
2x 1000W Bosch
2x 1000W Bosch
47.900,00 Kč
Bestseller v silnějším provedení. Velmi oblíbený model Teverun Fighter Mini má svého slabšího a cenově dostupnějšího brášku Teverun Fighter Eco, ale jak už to chodí, u toho výrobce nezůstal. Teverun Fighter Mini Pro oba tyto modely převyšuje.
Dostupnost: Není skladem
Doprava zdarma
Mohlo by se Vám líbit…
-

Helma Vito Jet Bruzano
černá/vojenská/titan/zelená
2.490,00 KčVýběr možnostíDostupnost: Skladem (Odesíláme do 48 hodin)
-

Držák na telefon GUB
355,00 KčPřidat do košíkuDostupnost: Skladem (Odesíláme do 48 hodin)
-

Konektor pro odvzdušňování brzd – Teverun
49,00 KčPřidat do košíkuDostupnost: Skladem (Odesíláme do 48 hodin)
-

EZmtb 1 PRO – Sada na výměnu brzdové kapaliny
789,00 KčČtěte víceDostupnost: Není skladem
-

Přídavná hrazda na řídítka GUB
490,00 KčPřidat do košíkuDostupnost: Skladem (Odesíláme do 48 hodin)






































Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.