První zásilka koloběžek Teverun je tady!

Právě k nám dorazil první kontejner s koloběžkami Teverun. A vy už se můžete těšit na své koloběžky! Ještě malá kontrola z naší strany a už pojedou za vámi! Uděláme vše, co je v našich silách, aby za vámi koloběžky dorazily co nejdříve!

Všem jsme jasně říkali, ať si udělají objednávky, dokud to ještě jde. A hádejte co. Už je to tady!  Všechny modely Teverun Blade Mini Pro, Teverun Fighter Eleven a Teverun Fighter Eleven+ už jsou prodané. Do našeho skladu se v podstatě ani nepodívaly, protože jsme je rovnou odváželi na kontrolu, případné úpravy a odesílali k zákazníkům, kteří si je zavčasu objednali. A teď byste se jich mohli dočkat jenom v případě, že někdo stornuje svou objednávku.

Ti, na které se v této první dodávce koloběžek Teverun nedostane, si budou muset počkat až do konce června nebo začátku července. Takže si pospěšte a objednávejte, dokud je ještě co. Momentálně máme ještě skladem pár kusů koloběžek Teverun Fighter Supreme. Docela slušnou zásobu máme u modelů Blade GT a Blade Mini. To se ale může velmi rychle změnit – teď, když už je můžete mít do druhého dne od objednání doma.