TEVERUN

Značka Teverun vznikla na základech oblíbených koloběžek Dualtron od Minimotors ve spojení s technologiemi koloběžek Blade. Jejím cílem je učinit ze světa lepší místo a přinášet všem zákazníkům do života dostatek radosti. Nejde jim pouze o masový prodej, ale naopak chtějí mít každý ze svých produktů perfektní. Každá koloběžka se pečlivě testuje a neustále vylepšuje. Výsledkem jsou elektrické koloběžky vyšperkované do posledního detailu a určené pro konkrétní skupinu uživatelů. Pod původní značkou Blade byly jenom dvě koloběžky Blade X a Blade GT. Díky spolupráci s Minimotors však vznikly vznikly modelové řady Teverun Blade Mini a Teverun Fighter. Kombinace nových technologií a zaručeného know-how spolu s kvalitní konstrukcí daly vzniknout velmi působivým strojům.

Teverun Blade Mini

Produktová řada městských koloběžek Teverun Blade Mini je nejmenším zástupcem rodiny Teverun. Na kvalitě však nijak ochuzena nebyla. Na koloběžkách jsou oblíbené Minimotors EY3 displeje, NFC zámky a samozřejmě také světla a blinkry. Ochuzena nebyla ani o perfektní odpružení, které zde zajišťují pružinové tlumiče. Spolu s hmotností do 30 kg jde o ukázkového zástupce koloběžek do města, který si poradí i s českými silnicemi.

Chci vědět více

Teverun Blade GT

Koloběžka do terénu i do města. I tak můžete popsat Blade GT. Motory s nominálním výkonem 1 500 W spolu s nastavitelnými pružinovými tlumiči a plně nastavitelnými hydraulickými tlumiči u koloběžky Blade GT+ dělají z této produktové řady absolutní pecku! Navíc se může pochlubit i 11“ bezdušovými pneumatikami se speciální protiprůraznou povrchovou úpravou. Blade GT si hravě poradí s jakoukoli cestou, na kterou s ním vyrazíte. Není to žádný off-road specialista, ale i tak s ním zažijete spoustu zábavy.

Co GT dokáže?

Teverun Fighter

Bojovník každým coulem. Koloběžky Teverun Fighter Eleven mohou dosáhnout maximální rychlosti až 85 km/h. A není divu. Maximální výkon v peaku totiž činí až 2x 2 500 W. Při váze pouhých 35 kg bude tenhle stroj trhat asfalt, když stisknete plynovou páčku u palce. A nejvýkonnější koloběžka Teverun Fighter Supreme je absolutní zabiják. Maximální výkon 2x 4 000 W v peaku, maximální rychlost 100 km/h nebo plně nastavitelné hydraulické tlumiče  mluví za vše. Téhle bestii neodolá ani jen tak nějaký kopec. Bez ztráty výkonu zvládne i 40° stoupání.

Chci poznat bojovníka

TEVERUN NA SÍTÍCH

Teverun je sice relativně mladá značka, ale podle toho, co jejich koloběžky dokážou, o nich brzy uslyšíte ze všech stran. Jsou to jedny z nejlépe konstruovaných koloběžek na trhu, které staví nejen na výkonu, ale také na pohodlné jízdě. Jestli chcete být neustále ve víru dění, sledujte nás na sociálních sítích.

Sledujte náš Facebook